31.05.2019 12:55

Nejčastější otázky

1. U jakých diagnóz resp. příznacích je Indonal Woman nebo Indonal Partner ( vylepšený Indonal Woman) vhodný ?
- bolesti v prsou v průběhu menstruace nebo i mimo ní (mastodynie)
- uzlíky, bulky a cysty v prsou nezhoubného charakteru 
- diagnostikovaný HPV virus
- dysplázie hrdla děložního v stadiu sledování lékařem
- tenkostěnné cysty na vaječnících
- děložní myomy
Indonal Man
- při zvětšené prostatě (příznakem je časté močení)
- při nádorech varlat
- nádory hrtanu

2. Kdy je užívání Indonalu nevhodné?
- při onemocněních štítné žlázy (užívání Indonalu by mohlo být kontraproduktivní)
- v těhotenství a při kojení (v tomto období dochází v organismu ke zvýšení hladin dalších hormonů, které jsou potřebné pro správný růst plodu/dítěte a tak není vhodné, aby je Indonal ovlivňoval). 

3. Může se Indonal užívat zároveň s antikoncepci?
- ano, užívání Indonalu a antikoncepce se vzájemně neovlivňuje 

4. Může pacient užívat Indonal a zároveň být léčený chemoterapii, případně onkologickými léky, nebo v případě, že je pacientka po operační léčbě, chirurgickém zákroku jakým je např. konizace, stav po odstranění cysty na vaječníku, nebo po odstranění myomu? 
- ano, užívání Indonalu je vhodné jako prevence recidivy onemocnění

5. Má Indonal vedlejší účinky?
- nejsou známé 

6. Můžu se spolehnout, že mi Indonal pomůže?
- od roku 2003 Indonal užívali tisíce žen i mužů. Statistiky ohledně užívání a zlepšení zdravotního stavu jsou jednoznačně pozitivní. 
- Indonal je doporučován velkým počtem gynekologů, kteří mají pozitivní léčebné zkušenosti ve formě zlepšení zdravotního stavu pacienta

7. Je možné Indonal vrátit? 
- v případě, že s užíváním Indonalu nebudete spokojeni - tj. nepřinese vám žádné změny, nepoužité blistry zakoupené přes internet nám můžete vrátit a my vám vrátíme poměrnou částku z nákupní ceny. 

8. Jak Indonal funguje? 
- molekuly obsažené v aktivní látce Indonalu se přímo navážou na zlý- nepotřebný typ estrogenových molekul, toxinů (škodlivé látky) a onkoproteinů, které podporují nádorové procesy v lidském těle. Postupně se z těla odvádí. 
- molekuly Indonalu taktéž pronikají do nádorových buněk, ve kterých je často HPV vir a zabrání jejich množení. Dochází ke zvýšení hladin zdravých hormonů, podpoře zdravé rovnováhy a metabolismu. 
- Indonal tedy napomáhá zejména ve tkáních, které jsou estrogen-dependentní – závislé. U žen jsou to prsa, děloha a vaječníky. U mužů prostata a varlata. Taky bylo pozorováno zlepšení při nádorech hrtanu.