2021-04-07 15:11:51

Vaše zkušenosti s INDONALEM

Milí zákazníci, podělte se s námi o Vaše osobní zkušenosti s užívaním Indonalu a získejte INDONAL pro sebe. Staň se pro jiných motivací jak se uzdravit! 

  • Zašli nám svůj příběh na office@synergia-pharma.cz
  • Zasláním příběhu nám dáváte souhlas na jeho zveřejnění (Facebook, Instagram, www.indonal.eu, meilem zákazníkům)
  • Je potřeba uvést jméno pod kterým si přejete příběh uveřejnit
  • Získejte balení Indonal 30 kps pro sebe!

Potešíte nás a rádi Vás odměníme!

 

 

Můj příběh s Indonalem.

Zdravím, 

     před pár dny mi bylo 45 let a už několik roků zpět bojuji s tzv. "předpřechodovým stavem". 

     Vše začalo nenápadně "divnými" pocity, ale hlavně posléze problémy se silnější menstruací a narůstáním dělohy, které paní doktorka chtěla řešit nitroděložním tělískem nebo hormony. Protože mám na obou nohách provazy křečových žil, odmítla jsem oboje, že si nejprve zkusím poradit sama přírodní cestou. Vyzkoušela jsem např. Drmek, Macu Peruánskou a další. Prostě cokoliv, co by mi pomohlo "vyladit" hormony do normálního stavu. 

     Protože chodím na gynekologii každého půl roku, opět jsem konzultovala stav, který se nijak zvlášť nelepšil a zjistila, že mám nedostatek hormonu druhé fáze - progesteronu. Aspoň nějaká informace pro laika. Než jsem se opět stihla pustit do samostudia a samoléčby, najednou začalo pobolívat levé prso, i trochu se pod paží zvětšilo. Po několika dnech už bolest byla tak velká, že jsem v noci ani nemohla spát! Takže jsem urychleně mazala do prsní poradny a podstoupila vyšetření ultrazvukem, který nic naštěstí neodhalil - pouze závěr - hormonální změny. Radost a úleva obrovská, že to není nic vážného ! Paní doktorkou mi byl doporučen Indonal, ale já to tenkrát nějak, bůh ví proč, nebrala vážně. Papírek s názvem jsem ztratila a název zapomněla. Bolest po nějaké době ustoupila a já si naivně myslela, že už se to nebude opakovat. 

     Omyl !! Za půl roku bylo všechno ještě horší. Takže následný kolotoč s návštěvou poradny a ultrazvuku a opět rada paní doktorky - kupte si Indonal... Mám s tímto přípravkem u pacientek velmi dobré výsledky!!! Sice není na předpis, ale je přírodní a funguje !!! 

     Tentokrát jsem už poslechla a hned objednala. Když napíšu, že to byla moje záchrana, nebudu přehánět! Změna byla znát už po pár týdnech. Konečně něco zabralo.

     Od té doby se bez Indonalu neobejdu, nemám vůbec odvahu ho přestat užívat. Cítím se dobře, prsa nebolí a děloha má zase normální rozměry

     Závěrem :  Ženy, nečekejte zbytečně na zázrak, jako já, skoro rok a netrpte zbytečně.... Tenhle článek není zaplacená reklama, ale příběh obyčejné ženské z Hané.    P. HRUBÁ Olomouc


 Dobrý deň,

Indonal poznám už veľmi dávno no len z počutia.Dlho som váhala nakoľko,ak človek chce dodržať celú kúru je to nakladne.Mám dlhšie problémy s cystami na prsníkoch.Neriešila som to no minulý rok sa mi zväčšili,stvrdli a mala som bolesti.Preto som sa odhodlala a povedala si,ze to skúsim.A výsledok? Nielenže zmyzli bolesti a cysty som si už ani nenahmatala,ale dokonca sa mi spustila menštruácia, ktorú som nemala už pár mesiacov.Takže odporučam všetkými desiatimi. 

Radka.


Dobrý den,

k tomuto přírodnímu zázraku jsem se dostala vlastně náhodou. Kamarádka se mi svěřila, že má gynekologické problémy, konkrétně cysty v děloze. A protože ví, že se zajímám o bylinky,

chtěla doporučit nějaký čaj. Na internetu jsem našla článek o látce indol-3-karbinol. Přečetla jsem si i recenze a zkušenosti ostatních s užíváním tohoto přípravku a odkázala jsem ji na stránky indonal.eu ,kde je zároveň i poradna. Indonal jsem si objednala i já. Ač nemám žádné závažné gynekologické potíže, přece jen mě poslední dobou trápilo noční pocení, s tím spojená únava a napětí v prsou.

Indonal women jsem začala užívat 10.1.2019 a překvapila mě rychlost nástupu účinku při užívání 2x denně 1 tableta. Asi po 7-10 dnech ustaly všechny zmíněné potíže, Indonal užívám i nadále

pro hormonální rovnováhu a jako prevenci, která je v mém věku důležitá.  Jitka Š.- 48 let.


 

Dobrý den.

Ráda bych se podělila o úžasné výsledky s Idonalem. V minulosti mi byly zjištěny cysty na vaječnících a INDONAL mi pomohl, po půl roce užívání bylo vše v pořádku a již po několik let vše v pořádku. Před rokem mi byl, ale zjištěn HPV virus a mile mě překvapilo, že INDONAL pomáhá i na tuto léčbu. Neváhala jsem a opět na půl roku nasadila INDONAL. Výsledky po půl roce byly úžasné včetně úpravy a bezbolestné menstruace, na kterou trpím. Indonal mohu s čistým srdcem doporučit. Nejlépe investované finance do zdraví. 
Ps.  Dle mého vyřeší problém, kterého se chcete zbavit, plus opraví věci, se kterými jste nepočítali ;).

Kristy z Brna

 


Dobrý den, velice ráda se s vámi podělím o můj příběh. Před 7 lety mi můj gynekolog řekl, že mám nález na děložním čípku a že budu muset na operaci. Poprosila jsem ho, aby mi dal chvíli na rozmyšlenou a on souhlasil s tím, že mi dá maximálně 3 měsíce. Pokud bude nález stejný, tak mě okamžitě odešle na operaci. Okamžitě, jak jsem dorazila domů, jsem začala prohledávat internet a narazila na Indonal. Volala jsem doktorovi a ten byl s jeho užíváním spíše skeptický. Já se však nenechala odradit. Indonal jsem okamžitě objednala. Jakmile přišel, nasadila jsem intenzivní kůru. Musím říct, že jsem se po jeho užívání cítila skvěle, dokonce jsem i zhubla. Po třech měsících jsem dorazila na kontrolu. Výsledky dopadly skvěle, doktor tomu nemohl uvěřit a odběr raději opakoval. Výsledky byly opět bezvadné. Poprosil mě o krabičku, že ho bude doporučovat svým pacientkám. Od té doby mám výsledky stále dobré. Před více jak půl rokem jsem opět vyhledala pomoc Indonalu, protože jsem začala trpět obrovskými křečemi nejspíše způsobených ovulací. Léčba byla opět účinná, jsem 3 měsíce po dobrání kůry a křeče se nevrátily. Indonal všem vřele doporučuji

Petra Kluzáková


 

Dobry den s Vasim pripravkem jsem velice spokojena. Vstupuji do memopauzy a vy mi vzdy pomutete. Dcera je po porodu skoro rok a uz taky zobla a pocitila ulevu. Mnoho uspechu

Daniela


 

Dobrý den ! Mně Indonal Woman osobně nepomohl, a to z toho důvodu, že jsem jej neužívala, jelikož jsem zatím potřebu neměla, ale vím, že prevence by měla být. Za to jsem jej koupila své mamince, tuším, že to bylo na Vánoce jako dáreček. Neměla totiž moc pozitivní výsledky z gynekologie a vlastně moc nevěřila, že by její zdravotní stav mohlo něco zachránit. Snad už jen klasická medicína, která moc neléčí a degraduje ostatní oblasti na našem zdraví... Já jsem ji svým dárečkem v podobě Indonalu vlila naději do žil, jelikož asi tak po půl roce užívání se její stav a nález zlepšil a vyhnula se tak zákroku. Dnes už Indonal užívá pravidelně, dvakrát do roka, v rámci udržovací kúry, kterou kombinuje s dalšími preparáty přírodní medicíny a je spokojená, protože její pohlavní orgány pracují lépe a předčasný přechod ji minul obloukem. Určitě Váš produkt budeme doporučovat těm, u kterých uslyšíme, že se jim něco nedaří v této choulostivé oblasti zdraví. Moc Vás zdravíme a přejeme krásné letní dny.

Tereza, Karviná-Ráj


 

Dobrý den, mě Indonal pomohl nejen srovnat menstruační cyklus, ale mě zbavil bolestivé menstruace. Trpěla jsem docela hodně a jakmile jsem ho začala brát byli tyto dny daleko lepší. Takže já mohu doporučit..

S přáním hezkého dne Petra Pošmurová


 

Dobrý den. Již delší dobu mě trápily potíže s cystou na vaječníku,bylo to opravdu velmi nepříjemné. Ostrá bolest která se nedala vydržet,pak jsem vyzkoušela indonal a bylo po bolestech. Díky indonalu se zase cítím dobře a ic mě nebolí.

Ivča


 

INDONAL WOMAN jsem začala užívat na doporučení paní doktorky z gynekologie. Před a během menstruace jsem trpěla velkými bolesti břicha. Tento přípravek mi opravdu pomohl a můžu ho všem ženám doporučit.

Turčinová Jarmila


 

Dobrý den, zatím jsem užívala skoro měsíc Indonal a mám mírnější bolesti v podbřišku uvidím při delším užívání jestli mne zbaví bolestí před každou menstruací ;-).

Martina Klimánková


 

Indonal...můj příběh se nelyší ničím od ostatních Indonal se skoro 5 let stal mím společníkem v každodenním životě ,byla jsem zoufalá a s problémy s kterýmy jsem se prokousávala mi nepomohli ani doktoři ,,tedy abych byla přesná přišlo mi že ani moc nechtějí,,a to mi říkali že mám štatné testy a mám rakovinu děložního čípku....beznaděj mě dohnala zasedla jsem k internetu a začala hledat..našla jsem Indonal a začala ho užívat podle návodu a jaké bylo moje překvapení ..každý půlrok byly moje testy lepší a lepší,byl to užasný pocit v součastné době jsem v pořádku a štastná.Indonal jsem kupovala i svému manželovi jako prevenci v jeho rodině se objevila rakovina prostaty,ale doporučila jsem ho i pár kamarádkám .Jeden čas byl Indonal těžko dostupný na trhu....ale dá se říci ,že jsme a budeme s Indonalem stále nerozluční kamarádi .....díky Jana Tauchmanová


 

Dobrý den, posílám můj příběh s indonalem. Indonal mi doporučila moje gynekoložka poté, co jsem prodělala konizaci (CIN 2). Změna byla obrovská, nikdy jsem žádné problémy neměla. Byla jsmlem zoufalá a doopravdy jsem nevěděla kudy kam. Po operaci mi pořád i tak vycházely špatné výsledky. Indonal mi byl doporučen na tři měsíce a poté dle potřeby. Indonal jsem užívala poctivě tři měsíce a nevěřila už ničemu. Po pár týdnech jsem cítila změny celkově. Cítila jsem se lépe. Když jsem šla na kontrolu, hrozně jsem se bála výsledků. Po dvou týdnech mi přišel e-mail. "vaše testy jsou v pořádku - tedy negativní." Nemohla jsem tomu věřit, ale je to doopravdy tak. Tento produkt si získal moji důvěru a nadále ji bude mít! Nikdy jsem nebyla víc spokojená.

Tereza


Pěkný večer. Já si balení INDONAL WOMAN objednala na internetu a mohu jen chválit. Mívala jsem velké pálení a takový divný pocit, nyní mi začíná období klimakteria a cítím se po užívání skvěle. Určitě si jej opět objednám.

Pavlína 22.7.2018

 


Dobrý den,

při pravidelné kontrole na gynekologii mi byla zjištěna HPV infekce, L- sil, buněčné změny lehčího stupně, opakovaně. Lékař, kterého již nenavštěvuji mi jako nejlepší možnost navrhoval konizaci, což jsem nechtěla podstoupit. Lékařka, ke které nyní chodím mi doporučila Indonal a ještě jeden lék na zavádění. Zakoupila jsem balení 120 tablet, které užívám, zatím se situace nezhoršuje, naopak vypadá vše dobře a doufám, že si tělo za pomoci tohoto preparátu dokáže poradit bez operace. 

Hanka, 44 let

 


Dobrý den,

ráda bych vyjádřila spokojenost s výrobkem Indonal Partner v rámci změn na děložním čípku, které jsou způsobené HPV viry. Užívám ho již několik měsíců  a nález na děložním čípku se zlepšuje. Doporučuji ho ostatním ženám a jsem ráda, že na našem trhu existuje přírodní preparát. 

S pozdravem 

paní B.