2020-10-09 10:59:53

HPV už trápí i muže! Je za tím nevěra?!

Gynekoložka mi zjistila HPV virus. Prý je to pohlavní choroba. S manželem jsme spolu patnáct let a jsme si věrní. Jak je možné, že to mám? Přenáší se pouze pohlavním stykem?

 

"HPV virus je pohlavně přenosným onemocněním a může přetrvávat v buňkách transformační zóny děložního hrdla i velké období. To, že se, jak zmiňujete, projevil až nyní nemusí znamenat, že tam předtím nebyl. Jen ho Váš imunitní systém dokázal hlídat. Nyní po jeho oslabení se mohl projevit a diagnostikovat. "

 

- zní odpověď gynekologa MUDr. Javorku, v poradně gynekologa na www.rodinka.sk

 

Mezi stále častěji zmiňované sexuálně přenosné nemoci patřila HPV virus. Jeho přítomnost v organismu může být dočasná, že si ho ani nevšimneme, ale může také způsobit rakovinu. HPV virus je nástrahou nejen pro ženy, ale i pro mužskou část populace. Stále častěji jím totiž trpí i muži.

 

Pokud vám diagnostikovali tento virus, svého partnera na vyšetření posílat nemusíte. Je téměř jisté, že ho má. Také je při vyšetření a diagnostice zásadní rozdíl. Pokud si muž neumí svůj penis prohlédnout, žena musí jít na vyšetření gynekologovi.

 

Virus HPV se obvykle neprojevuje žádnými příznaky. Převážně u mužů, ale často i u žen se může projevit v podobě genitálních bradavic, čili bílých bulózní kondylomů, které jsou velmi bolestivé.

Prevence?

  • Nebuďte promiskuitní.
  • Dobré je vědět, že v případě HPV viru nejsou ani prezervativy 100% ochranou, protože virus je menší, než póry latexu.
  • Posilte si intimní imunitu.

 

Posilnění intimní imunity

 

Vhodným přípravkem na posílení intimní imunity je osvědčený produkt na trhu INDONAL. Jde o přírodní produkt, který obsahuje účinný Indol-3-karbinol a Resveratrol, které přispívají k hormonální rovnováze u mužů i žen, ovlivňují metabolismus estrogenů a testosteronu, potlačují šíření HPV viru. Tato příznivá kombinace látky I3C účinně přispívá k hormonální rovnováze u mužů i žen, ovlivňují metabolismus estrogenů a testosteronu.

 

Přípravek potlačuje šíření HPV viru, který může způsobovat buněčné změny, pomáhají nastartovat správnou imunitu a odstraňuje z těla volné radikály.

 

Pacienti mylně předpokládají, že HPV je celoživotní záležitost. Většinou je však imunitní systém s pomocí správných výživových doplňků schopný virus odstranit z těla do jednoho až dvou let. Sledování zdravotního stavu a podpora imunity by však i po tomto zjištění měly zůstat prioritou číslo jedna pro každého z nás. Pro více informací navštivte stránky www.indonal.eu

 

https://www.rodinka.sk/zdravie/zdravie/posilnite-imunitu-aj-vsexualnom-zivote-hpv-uz-trapi-aj-muzov/