HPV už trápí i muže! Je za tím nevěra?!

Články a štúdie

03. května 2022

Gynekoložka mi zjistila HPV virus. Prý je to pohlavní nemoc. S manželem jsme spolu patnáct let a jsme si věrní. Jak je možné, že to mám? Přenáší se pouze pohlavním stykem?

 

Zdroj: shutterstock

 

„HPV virus je pohlavně přenosným onemocněním a může přetrvávat v buňkách transformační zóny děložního čípku i velké období. To, že se, jak vzpomínáte, projevil až teď nemusí znamenat, že tam předtím nebyl. Jen ho Váš imunitní systém dokázal hlídat. oslabení se mohl projevit a diagnostikovat.“

– zní odpověď gynekologa MUDr. Javorku, v poradni gynekológa na www.rodinka.sk

 

Mezi stále častěji zmiňovaná sexuální přenosná onemocnění patří HPV virus. Jeho přítomnost v organismu může být dočasná, že si ho ani nevšimneme, ale může také způsobit rakovinu. HPV virus je nástrahou nejen pro ženy, ale také pro mužskou část populace. Stále častěji jím totiž trpí i muži.

Pokud vám diagnostikovali tento virus, svého partnera na vyšetření posílat nemusíte. Je téměř jisté, že ho má. Také je při vyšetření a diagnostikování zásadní rozdíl. Pokud si muž umí svůj penis podívat, žena musí jít na vyšetření gynekologovi.

Virus HPV se obvykle neprojevuje žádnými příznaky. Převážně u mužů, ale často iu žen se může projevit v podobě genitálních bradavic, tedy bílých puchýřovitých kondylomů, které jsou velmi bolestivé.

Prevence?

  • Nebuďte promiskuitní
  • Dobré je vědět, že v případě HPV viru nejsou ani kondomy 100% ochranou, jelikož virus je menší, než póry latexu
  • Posílejte si intimní imunitu

Posílení intimní imunity

Vhodným přípravkem k posílení intimní imunity je osvědčený produkt na trhu INDONAL®. Jedná se o přírodní produkt, který obsahuje účinný Indol-3-karbinol a Resveratrol, které přispívají k hormonální rovnováze u mužů i žen, ovlivňují metabolismus estrogenů a testosteronu, potlačují šíření HPV viru. Tato příznivá kombinace látky I3C účinně přispívá k hormonální rovnováze u mužů i žen, ovlivňují metabolismus estrogenů a testosteronu.

Přípravek potlačuje šíření HPV viru, který může způsobovat buněčné změny, pomáhají nastartovat správnou imunitu a odstraňuje z těla volné radikály.

Pacienti mylně předpokládají, že HPV je celoživotní záležitost. Většinou je však imunitní systém s pomocí správných doplňků stravy schopen virus odstranit z těla do jednoho až dvou let. Sledování zdravotního stavu a podpora imunity by však i po tomto zjištění měly zůstat prioritou číslo jedna pro každého z nás. Pro více informací navštivte stránku www.indonal.eu

 

https://www.rodinka.sk/zdravie/zdravie/posilnite-imunitu-aj-vsexualnom-zivote-hpv-uz-trapi-aj-muzov/

 

Napsat komentář