Rozdíl mezi Indonal Forte a Indonal Woman?

Články a štúdie

21. června 2024

Rozdíl mezi Indonal Forte a Indonal Woman je ve složení, ceně a balení.

Rozdíl mezi Indonal Forte a Indonal Woman je ve složení, ceně a balení.

Indonal Forte obsahuje 200 mg Indol-3-karbinolu100 mg kurkumín komplex (kurkumin, bisdemetoxykurkumin, demetoxykurkumin) a 2 mg piperínu (extrakt z černého pepře). Kurkumin vykazuje chemopreventivní účinek (Chemopreventivní účinek označuje schopnost určitých látek zabránit, oddálit anebo snížit riziko vzniku rakoviny). Piperin zvyšuje účinnost a vstřebatelnost účinných látek.

Indonal Woman obsahuje 150 mg Indol-3-karbinolu a kukuřičný škrob. Indonal Woman má nižší obsah hlavní účinné látky Indol-3-karbinolu. Jeho výhoda je v ceně (Indonal Woman je levnější než Indonal Forte a lze zakoupit různé formy balení, od 30 do 150 kapslí. Indonal Forte má jen jedno balení – 90 kapslí) Indonal Woman se také doporučuje v případech, pokud máte alergii na Kurkumu.

Shrnutí

Indonal Forte a Indonal Woman mají stejnou hlavní účinnou látku Indol-3-karbinol a tedy podobné terapeutické účinky. Indonal Forte má však vyšší obsah této hlavní účinné látky, konkrétně o 50 mg na kapsli a také obsahuje kurkumin komplex, který je výborným doplněním hlavní účinné látky díky výše zmiňovaným účinkům. Pokud tedy nemáte alergii na kurkumu, doporučujeme sáhnout po Indonale Forte. Pokud berete Indonal preventivně nebo máte alergii na kurkumu, doporučujeme Indonal Woman.

Zdroj

 

Napsat komentář